26
Maj
13848

Czy chciałbyś za cenę 50 metrowego mieszkania w bloku zamieszkać w 75 metrowym apartamencie z własnym ogródkiem tylko 15 km od zgiełku i zanieczyszczeń centrum Warszawy? Jeżeli tak, to ta oferta jest dla Ciebie. Za cenę 50 metrowego mieszkania w Warszawie oferujemy Ci apartament o powierzchni mieszkalnej 75 m2 z miejscem postojowym na samochód i własnym ogródkiem o pow. ok. 35 m2.

Informacje podstawowe

Powierzchnia użytkowa:
od 69 m2
Ogródki:
od 17 m2
Planowany termin zakończenia budowy:
III kwartał 2018
Mapa sytuacyjna:
Zobacz
Cena:
już od 330 tys

Opis

Czy chciałbyś za cenę 50 metrowego mieszkania w bloku zamieszkać w 75 metrowym apartamencie z własnym ogródkiem tylko 15 km od zgiełku i zanieczyszczeń centrum Warszawy?

Jeżeli tak, to ta oferta jest dla Ciebie. Za cenę 50 metrowego mieszkania w Warszawie oferujemy Ci apartament o powierzchni mieszkalnej 75 m2 z miejscem postojowym na samochód i własnym ogródkiem o pow. ok. 35 m2.

Proponujemy BEZCZYNSZOWY i funkcjonalny apartament na piętrze kameralnego budynku (tylko 9 lokali), na ogrodzonym terenie, w spokojnej części Legionowa, z doskonałym dojazdem do centrum Warszawy. Planowane zakończenie inwestycji to IV kwartał 2018 roku.

W naszym apartamencie znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym o łącznej pow. ok. 30 m2, trzy ustawne sypialnie o pow. ok. 11 m2 każda, łazienka o pow. 5,3 m2, WC o pow. 3,6 m2, a także wiatrołap o pow. 3 m2. 

GRATIS ogródek o powierzchni ok. 35m2.

W zasięgu 10 minutowego spaceru od naszego apartamentu znajdują się przedszkole, szkoły i sklepy. W ciągu kilku minut do do stacji kolejowej Legionowo Przystanek, z której szybkimi i nowoczesnymi pociągami można dojechać do Warszawy Centralnej (30 minut) i Warszawy Gdańskiej (25 minut) – w takim czasie do centrum Warszawy dojedziesz chyba tylko z Ochoty i to przy średnich korkach. Do nowopowstającej Galerii Północnej z kinem i 220 sklepami dotrzesz samochodem w 10 minut, a autobusem z przystanku opodal w 20 minut.

Galeria

Lokalizacja

Rzuty mieszkań

parter zdj rzut zdj rzut parteru
Rzut parteru Rzut piętra

Zestawienie budynków

Bud.NrPowierzchniaParterPiętroOgródekCenaStatus
A 1 68,96 m2 x   ok. 55 m2 sprzedany sprzedany
A 2 74,68 m2   x ok. 36 m2 sprzedany sprzedany
B 100,01 m2   x  x ok. 22 m2 sprzedany sprzedany
B 4 75,84 m2 x x ok. 17 m2 sprzedany
sprzedany
C 5 100,01 m2 x x ok. 22 m2 sprzedany sprzedany
D 6 75,84 m2 x x ok. 17 m2 sprzedany sprzedany
D 7 100,01 m2 x x ok. 22 m2 sprzedany sprzedany
E 8 68,96 m2 x   ok. 50 m2 sprzedany
sprzedany
E 9 74,68 m2   x ok. 25 m2 sprzedany sprzedany

 Technologie

Ławy fundamentowe - zbrojone żelbetowe

Ściany fundamentowe - murowane z bloczków betonowych

Ściany zewnętrzne - murowane z gazobetonu, tynk dekoracyjny na siatce
Ściany wewnętrzne - konstrukcyjne i działowe z gazobetonu
Stropy między kondygnacjami -  żelbetowe na siatce
Nadproża - żelbetowe monolityczne
Powierzchnie ścian i sufitów - tynk gipsowy układany mechanicznie
Posadzka Parter - podkład betonowy, izolacja przeciwwilgociowa z folii, 5+5 cm styropianu , folia, szlichta betonowa
Posadzka Piętro - styropian 5 cm jako izolacja akustyczna
Parapety wewnętrzne - z konglomeratu botticino gr. 2 cm
Parapety zewnętrzne - metalowe blaszane powlekane w kolorze
Dach - płaski na stropie żelbetowym, pokrycie dachu - 2x termozgrzewalna papa dachowa, obróbki dachowe - wykonane z blachy stalowej powlekanej, ocieplenie styropianem ze spadkiem w warstawach 25-40 cm
Orynnowanie - rynny i rury spustowe PCV
Stolarka okienna - zespolona PCV pięcio komorowa, okna jednostronnie kolorowe (od zewnątrz)
Drzwi zewnętrzne - stalowe w technologii antywłamaniowej, wkładki klasy C, system jednego klucza
Izolacja przeciwwilgociowa - na ławach fundamentowych papa na lepiku, ściany fundamentowe smarowane Abizol R+P, w posadzce na parterze izolacja pozioma na folii budowlanej, w pomieszczeniach mokrych izolacja pozioma z folii budowlanej
Izolacja termiczna - ocieplenie ścian zewnętrznych styropian 18 cm
Instalacja wodno-kanalizacyjna - zewnętrzna - grawitacyjna, przyłączona z instalacji miejskiej. Wewnętrzna instalacja kanalizacji sanitarnej obejmuje wykonanie kompletnego rozprowadzenia poziomego prowadzonego pod posadzką. Rurociągi z PCV kielichowe z uszczelnieniami wewnętrznymi (uszczelka gumowa). Każdy z lokali posiada niezależne przyłącze i piony kanalizacyjne a poziomy kanalizacyjne zostaną przyłączone do kanalizacji zewnętrznej. Instalacja wody zimnej - woda miejska zakończona wodomierzem. Instalacja pozioma wodna rozprowadzona w bruzdach ściennych do podejść pionów i do zasilania wody ciepłej jak również do kranu ogrodowego (z zaworem spustowym na ziemię). Biały montaż i armatura nie wchodzi w zakres standardu, ilość i lokalizacja podejść do punktów sanitarnych zgodnie z projektem branżowym.
Instalacja gazowa na gaz ziemny - szafka gazowa zamontowana w lini ogrodzenia, zawierająca miejsce na kurek odcinający sieć oraz gazomierz. Instalacja gazowa dla poszczególnych budynków będzie umożliwiała montaż pieca. Zakończona zostanie zaworami.
Instalacja centralnego ogrzewania - źródłem ciepła dla instalacji centralnego ogrzewania będzie własny piec kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania z zasobnikiem na ciepłą wodę zamointowany w pomieszczeniu (do tego przystosowanym) - łazience lub pomieszczeniu gospodarczym. Lokal zostanie wyposażony w grzejniki panelowe, w wiatrołapie i łazience zamontowane ogrzewanie podłogowe i grzejnik drabinkowy w łazience. Instalacje prowadzone pod posadzką, piony i poziomy instalacji wykonane z rur polietynowych. Podejścia do grzejników będą wykonane z przewodów polietynowych. Przewody te dla zabezpieczenia przed zniszczeniem oraz dla umożliwienia pewnych ruchów skurczowych zostaną ułożone w otulinach.
Instalacja elektryczna - pomiar energii elektrycznej bezpośrednio zlokalizowany w wolnostojącym zespole przyłączeniowym. Każdy lokal zostanie wyposażony w licznik elektryczny, dostarczony i zamontowany przez Zakład Energetyczny. Tablica rozdzielcza budynku zlokalizowana będzie w rejonie wejścia głównego. Ilość i lokalizacja podejść do odbiorników elektrycznych punktów oświetleniowych i wypustów, może być indywidualnie projektowana z Kupującym w odniesieniu do ilości punktów oświetleniowych zawartych w projekcie branżowym. W lokalu będzie wprowadzony kabel siłowy umożliwiający montaż kuchni indukcyjnej. Dostawana i montaż opraw oświetleniowych nie wchodzą w zakres standardu wykończenia. Zakres obejmuje : okablowanie dla instalacji domofonowej do furtki +1 słuchawka dla lokalu, okablowanie pod montaż systemu alarmowego, okablowanie TV w 3 pokojach z wprowadzeniem instalacji na dach umożliwiającym montaż anteny, wewnętrzna instalacja internetowa z wyjściami przy gniazdkach TV 
Ogrodzenia - zewnętrzne : system paneli ogrodzeniowych, brama wjazdowa - na osiedle stalowa wypełnienie metalowe sterowanie elektrycznie (do każdego lokalu przypisany jeden pilot), domofon - otwierający furtkę osiedlową (w raz z funkcją otwierania bramy wjazdowej)
Droga - osiedlowa i parking wyłożone kostką brukową
Miejsce gromadzenia odpadów - zlokalizowane będzie przy bramie wjazdowej zgodnie z projektem zagospodarowania terenu

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasi partnerzy

XYZ
Centrum Schodów
Ak Projects
TopDach

Realizacje

Kontakt

  • iconul. Zegrzyńska 8, 05-110 Jabłonna
  • iconTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • icon(0-22) 782-50-99,  501 27 27 07
  • iconPon - Pt: 9.00 - 17.00