Domy jednorodzinne
21
Cze
6134
Domy jednorodzinne, sprzedam dom legionowo

Firma

Jesteśmy firmą budowlaną z wieloletnim doświadczeniem istniejącą na rynku od ponad 15 lat. Podstawowa działalność naszej firmy to budowa i sprzedaż domów w zabudowie jednorodzinnej, szeregowej i blizniaczej. Specjalizujemy się tez w budowie domów jednorodzinnych na działkach klienta.

Nasza firma, działająca pod marką P & K D E V E L O P M E N T , jest jednym z największych deweloperów na terenie powiatu legionowskiego, specjalizującym się w budownictwie mieszkaniowym jedno i wielorodzinnym, którego siedziba od samego początku znajduje się na terenie gminy Jabłonna. Działając od 2002 roku zrealizowała na terenie powiatu legionowskiego kilkadziesiąt inwestycji, w których mieszka wielu zadowolonych Klientów. Stabilna pozycja i wieloletnie doświadczenie to gwarancja pewnej i bezpiecznej realizacji inwestycji. Filozofia działania P & K D E V E L O P M E N T opiera się na przekonaniu, że miejsce, w którym się mieszka to jeden z najważniejszych elementów życia człowieka, dlatego też tak dużą wagę firma przywiązuje do przyjaznych i estetycznych rozwiązań architektonicznych.

Domy na sprzedaż Legionowo i okolice, doświadczenie, inwestycje

Doświadczenie oraz otwartość na nowe trendy i ciągłe poszukiwanie nowych inspiracji pozwala indywidualnie podchodzić do oczekiwań i potrzeb Klientów. Priorytetem P & K D E V E L O P M E N T jest satysfakcja Klientów, wysokie standardy obsługi oraz stałe dążenie do jak najwyższej jakości proponowanych Klientom mieszkań i domów. P & K D E V E L O P M E N T w maksymalny sposób wspiera swoich Klientów na etapie wyboru a Następnie finansowania zakupu mieszkania czy domu.

Nieduże inwestycje P & K D E V E L O P M E N T zlokalizowane w zielonych okolicach powiatu legionowskiego oferują unikalne w miejskich warunkach elementy, jak własne ogródki czy kominki w salonach.

Oprócz domów i mieszkań, P & K D E V E L O P M E N T buduje oraz uczestniczy w inwestycjach komercyjnych i infrastrukturalnych wzmacniając swoje doświadczenie i kompetencje.

 

 

 

Domy jednorodzinne, domy na sprzedaż legionowo

Tereny

Nasza działalność developerska obejmuje gminy: Jabłonna, Chotomów, Legionowo i okolice. Wybierając teren na którym mają powstać domy jednorodzinne, szczególną uwagę zwracamy na dostępność mediów i spokojną okolicę. Realizujemy inwestycje na gruntach własnych.

Inwestycje P & K D E V E L O P M E N T wyróżnia bardzo kameralny charakter. Z reguły w budynku mieszka zaledwie kilka rodzin, a na całym osiedlu najwyżej kilkanaście.
Domy jednorodzinne

Pomoc i wsparcie

Oferujemy Państwu pomoc w przebrnięciu skomplikowanej procedury związanej z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Pomożemy także w wyborze projektu, tak aby spełniał Państwa oczekiwania odnośnie rozwiązań architektonicznych i funkcjonalnych, a także finansowych.

Domy jednorodzinne

Zaplecze

Zorganizujemy plac budowy, zaplecze socjalne, geodetę, nadzór kierownika budowy, dostarczymy niezbędne materiały budowlane. W uzgodnionym terminie rozpoczynamy prace budowlane, a Państwa rola może sprowadzać się do odbioru poszczególnych etapów.

W trakcie swoich inwestycji ściśle współpracujemy z lokalnymi dostawcami i podwykonawcami z terenu powiatu legionowskiego.

Nasi partnerzy

XYZ
Centrum Schodów
Ak Projects
TopDach

Realizacje

Kontakt

  • iconul. Zegrzyńska 8, 05-110 Jabłonna
  • iconTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • icon(0-22) 782-50-99,  501 27 27 07
  • iconPon - Pt: 9.00 - 17.00