Firmy współpracujące

Dla P&K Development ważna jest dostępność materiałów i usług budowlanych oraz ich właściwa jakość, dlatego firma zaopatruje się tylko lokalnie, u sprawdzonych dostawców i firm wykonawczych z terenu powiatu legionowskiego i okolic.

Firma od wielu lat współpracuje m.in. z następującymi podmiotami:

Box Title
Dombud

Sprzedażą materiałów budowlanych zajmujemy się od 1997 roku. Posiadamy rozległą wiedzę popartą praktyką w branży budowlanej. Nasze doświadczenie i profesjonalizm od lat wysoko cenią nasi stali klienci.
www.dombud24.pl

Box Title
Budet

W 2003 rozpoczęliśmy produkcję betonu i prefabrykatów betonowych. Obecnie posiadamy dwa węzły betoniarskie, oraz maszyny do produkcji elementów wibroprasowanych.
www.budet.pl

Box Title
Chemko

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment chemii budowlanej, art. instalacyjnych (hydraulicznych, elektrycznych) i stolarki budowlanej.
www.chemko.pl

Box Title
XYZ

Pracownia architektoniczna XYZ specjalizuje się w projektowaniu budynków mieszkalnych, willi, rezydencji oraz budynków usługowych.Do projektów dochodzimy z pasją i niebanalnym pomysłem. Każdy stanowi dla nas wyzwanie.
www.xyz.waw.pl

Box Title
XYZ

Centrum Schodów jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy producentem schodów i balustrad. Nasze usługi świadczymy zarówno w kraju, jak i za granicą.
www.centrum-schodow.com.pl

Box Title
XYZ

Firma TopDACH powstała w 1994 roku i od tego czasu specjalizuje się w sprzedaży materiałów na dachy typu blachodachówki, dachówki cementowe, dachówki ceramiczne, blachy trapezowe, okna dachowe, rynny, folie dachowe.
www.top-dach.com.pl

Box Title
AK Projects

AK Projects to autorskie STUDIO architektury wnętrz oferujące unikalne projekty wnętrz mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Kierujemy się indywidualnymi potrzebami naszych klientów i zależy mam aby nasze projekty były inspirujące i funkcjonalne.
www.akprojects.pl

i wielu innych dostawców lokalnych.

Nasi partnerzy

XYZ
Centrum Schodów
Ak Projects
TopDach

Realizacje

Kontakt

  • iconul. Zegrzyńska 8, 05-110 Jabłonna
  • iconTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • icon(0-22) 782-50-99,  501 27 27 07
  • iconPon - Pt: 9.00 - 17.00