26
Maj
7072
 

Bezczynszowe Apartamenty w atrakcyjnej lokalizacje w centrum Legionowa.


Informacje podstawowe

Powierzchnia użytkowa:
od 67 m2
Działka:
od 30 m2
Planowany termin zakończenia budowy:
IV kwartał 2017
Mapa sytuacyjna:
Zobacz
Cena: już od 290 tys

Opis

Bezczynszowe apartamenty w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Legionowa.

Willowa część Legionowa,cicha i spokojna okolica, w pobliżu szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, PKP. Wszystkie media: gaz, prąd, woda, kanalizacja.

Film i galeria

 • 1-1
 • 1-2
 • 1-3
 • 1-4
 • 1-5
 • 1-6
 • 1-7
 • View-0
 • View-1
 • View-2
 • View-3
 • pol
 • pola
 • polan
 • polank
 • polanko
 • zdj

Lokalizacja

Rzuty mieszkań

 
 

Zestawienie budynków

Lp. Pow. lokalu Parter Piętro Działka Cena Status
1/A  86,66m2  x  

ok 70m2 

360 tys. zł  Rezerwacja
1/B  86,80m2   ok 46m2 Rezerwacja Rezerwacja
2/A  69,92m2   ok 40m2   Sprzedane Sprzedane
2/B 69,92m2    Brak Rezerwacja Rezerwacja
3/A  86,66m2  x   ok 79m2  Sprzedane Sprzedane
3/B 86,80m2     ok 70m2 Rezerwacja Rezerwacja
 
 

Technologia

 

Ławy fundamentowe - zbrojone żelbetowe
Ściany fundamentowe - murowane z bloczków betonowych
Ściany zewnętrzne - murowane z pustaków ceramicznych, lub gazobetonu, tynk dekoracyjny na siatce
Ściany wewnętrzne: konstrukcyjne z pustaków ceramicznych porotherm lub gazobeton 25, cm ; działowe z pustaka 11,5 cm,
Stropy między kondygnacjami - żelbetowe na siatce
Nadproża - żelbetowe monolityczne
Powierzchnie ścian i sufitów - tynk gipsowy układany mechanicznie
Posadzka - w części mieszkalnej - podkład betonowy, izolacja przeciwwilgociowa z folii, 10 cm styropianu, folia, szlichta betonowa - dotyczy parteru,
Piętro - styropian 5 cm - izolacja akustyczna + wylewka
Parapety wewnętrzne - z konglomeratu gr. 2cm
Parapety zewnętrzne - metalowe blaszane powlekane w kolorze
Dach - płaski na stropie żelbetowym, pokrycie dachu - 2x termozgrzewalna papa dachowa, obróbki dachowe wykonane z blachy stalowej powlekanej
Orynnowanie - rynny i rury spustowe PCV
Stolarka okienna - zespolona PCV pięcio komorowa,okna jednostronnie kolorowe(od zewnątrz)
Drzwi zewnętrzne - stalowe w technologii antywłamaniowej, wkładki klasy C
Izolacja przeciwwilgociowa: na ławach fundamentowych papa na lepiku, ściany fundamentowe smarowane Abizol R+P, w posadzce na parterze izolacja pozioma na folii budowlanej, w pomieszczeniach mokrych izolacja pozioma z folii budowlanej
Izolacja termiczna: ocieplenie ścian zewnętrznych styropian 15 cm, ocieplenie posadzki na gruncie styropian 5+5 cm, dach ocieplony styropianem ułożonych ze spadkiem w warstwach 25-40 cm
Instalacja wodno-kanalizacyjna - zewnętrzna - grawitacyjna, przyłączona z instalacji miejskiej. Wewnętrzna instalacja kanalizacji sanitarnej obejmuje wykonanie kompletnego rozprowadzenia poziomego prowadzonego pod posadzką parteru. Rurociągi z PCV kielichowe z uszczelnieniami wewnętrznymi (uszczelka gumowa). Każdy z lokali posiada niezależne przyłącze i piony kanalizacyjne a poziomy kanalizacyjne zostaną przyłączone do kanalizacji zewnętrznej. Instalacja wody zimnej - woda miejska zakończona wodomierzem. Instalacja pozioma wodna rozprowadzona w bruzdach ściennych do podejść pionów i do zasilania wody ciepłej jak również do kranu ogrodowego (z zaworem spustowym na ziemię) - dotyczy apartamentów z dostępem do ogrodu. Biały montaż - ilość i lokalizacja podejść do punktów sanitarnych zgodnie z projektem. W zakresie tych robót występuje wykonanie : podejść kanalizacyjnych do projektowanych przyborów (biały montaż + armatura nie wchodzi w zakres wykończenia), podejść wodnych (woda ciepła i zimna do pionu) kolanek 1/2" (biały montaż + armatura nie wchodzi w zakres wykończenia)
Instalacja gazowa na gaz ziemny - szafka gazowa zamontowana w linii ogrodzenia, zawierająca miejsce na kurek odcinający sieć oraz gazomierz. Gazomierz zostanie zamontowany w ciągu 2 tygodni od przekazania lokalu. Instalacja gazowa dla poszczególnych budynków będzie umożliwiała montaż pieca. Zakończona zostanie zaworami.
Instalacja centralnego ogrzewania - źródłem ciepła dla instalacji centralnego ogrzewania będzie własny piec kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania z zasobnikiem na ciepłą wodę zamontowany w pomieszczeniu ( do tego przystosowanym) - łazience lub pomieszczeniu gospodarczym. Lokal zostanie wyposażony w grzejniki panelowe, w łazience dodatkowo zamontowane ogrzewanie podłogowe i grzejnik drabinkowy. Instalacje prowadzone pod posadzką, piony i poziomy instalacji wykonane z rur polietynowych. Podejścia do grzejników będą wykonane z przewodów polietynowych. Przewody te dla zabezpieczenia przed zniszczeniem oraz dla umożliwienia pewnych ruchó skurczowych zostaną ułożone w otulinach.
Instalacja elektryczna - pomiar energii elektrycznej bezpośrednio zlokalizowany w wolnostojącym zespole przyłączeniowym. Każdy lokal zostanie wyposażony w licznik elektryczny, dostarczony i zamontowany przez Zakład Energetyczny. Tablica rozdzielcza budynku zlokalizowana będzie w rejonie wejścia głównego. Ilość i lokalizacja podejść do odbiorników elektrycznych punktów oświetleniowych i wpustów, może być indywidualnie projektowana z Kupującym w odniesieniu do ilości punktów oświetleniowych zawartych w projekcie branżowym. W lokalu będzie wprowadzony kabel siłowy umożliwiający montaż kuchni indukcyjnej. Dostawa i montaż opraw oświetleniowych nie wchodzą w zakres standardu wykończenia. Zakres obejmuje : okablowanie dla instalacji domofonowej do furtki +1 słuchawka dla lokalu, okablowanie pod montaż systemu alarmowego, okablowanie TV w 3 pokojach z wprowadzeniem instalacji na dach umożliwiającym montaż anteny.
Ogrodzenia : zewnętrzne - system paneli ogrodzeniowych, brama wjazdowa - na osiedle stalowa wypełnienie metalowe sterowana elektrycznie ( do każdego lokalu przypisany jest jeden pilot), domofon - otwierający furtkę osiedlową ( w raz z funkcją otwierania bramy wjazdowej)
Droga osiedlowa i parking wyłożone kostką brukową
Miejsce gromadzenia odpadów zlokalizowane będzie na wschodniej granicy działki. Do tego celu wykorzystane będą osłony śmietnikowe przystosowane do przechowywania kosza na odpady stałe i segregowane .

 

 

 

 

 

 

Nasi partnerzy

XYZ
Centrum Schodów
Ak Projects
TopDach

Realizacje

Kontakt

 • iconul. Zegrzyńska 8, 05-110 Jabłonna
 • iconTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • icon(0-22) 782-50-99,  501 27 27 07
 • iconPon - Pt: 9.00 - 17.00