21
Cze
4902

P&K Development swój dotychczasowy sukces i zaufanie wielu Klientów zawdzięcza stałej, wysoko wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze. Najważniejsze dla firmy jest zadowolenie jej Klientów, a to właśnie ludzie stanowią tego podstawę. Tylko zgrany i doświadczony zespół, odpowiadający na potrzeby Klientów, jest w stanie osiągnąć sukces. Dzięki ograniczeniu obszaru działania firmy do okolic powiatu legionowskiego, wspólnicy P&K Development są blisko realizowanych inwestycji, codziennie sprawując osobisty nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych prac.

Zarówno pracownicy biurowi jak i członkowie ekipy budowlanej zatrudnieni są w firmie od wielu lat, co gwarantuje stale wysoki poziom świadczonych usług i najlepszy standard wykonania inwestycji. Pozwala to także budować właściwe relacje z Klientami, dostawcami, podwykonawcami oraz władzami samorządowymi na obszarze działania P&K Development .

Kadra P&K Development przez cały czas podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach zawodowych. Pracownicy firmy posiadają wszelkie uprawnienia budowlane, sanitarne i elektryczne niezbędne dla prowadzenia inwestycji mieszkaniowych i usługowych.

Poza własną kadrą, P&K Development na stałe współpracuje ze sprawdzonymi podwykonawcami, firmami działającymi na terenie powiatu legionowskiego, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w danych dziedzinach. Wszelkie prace na zlecenie P&K Development wykonywane są przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami i przy zastosowaniu właściwych, wysokiej jakości materiałów.

Dla P&K Development ważne jest bezpieczeństwo i higiena pracy na terenie realizowanych inwestycji, a także dbałość o poszanowanie środowiska i właściwe relacje z sąsiedztwem prowadzonych prac.

Nasi partnerzy

XYZ
Centrum Schodów
Ak Projects
TopDach

Realizacje

Kontakt

  • iconul. Zegrzyńska 8, 05-110 Jabłonna
  • iconTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • icon(0-22) 782-50-99,  501 27 27 07
  • iconPon - Pt: 9.00 - 17.00