domy szeregowe warszawaDom czy mieszkanie? Coraz częściej inwestorzy zadają sobie pytanie, jaką nieruchomość wybrać. Okazuje się, że własny segment w okolicach stolicy może kosztować tyle, co apartament w Warszawie. Dla wielu wybór jest oczywisty. Posiadanie domu szeregowego zapewnia pożądaną prywatność oraz komfort, a dzięki lokalizacji na peryferiach także odpoczynek od szumu wielkiego miasta.

Wśród nieruchomości wystawionych na sprzedaż, kupujący dużym zainteresowaniem obdarzają domy w zabudowie szeregowej. Oferta z rynku pierwotnego kusi zwłaszcza tych, którzy szukają ucieczki z betonowych blokowisk dużego miasta, a w zamian za to chcą mieszkać w cichej okolicy. Warto przy tym zaznaczyć, że atrakcyjne z punktu widzenia deweloperów i kupujących stają się peryferia Warszawy, w tym Białołęka, a w szczególności Tarchomin — doskonale skomunikowane z miastem, w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych i z rozwiniętą infrastrukturą.

Zalety domów szeregowych

Domy szeregowe cieszą się rosnącą popularnością wśród kupujących – zwłaszcza tych, którzy szukają nieruchomości w dużym mieście. Budujący na terenie Warszawy i okolic deweloper P&K Development oferuje segmenty zlokalizowane głównie na obrzeżach miasta, w sąsiedztwie terenów zielonych. Jedną z takich modnych, a zarazem dobrze skomunikowanych z centrum dzielnic jest Białołęka. Domy szeregowe, które tu powstają to atrakcyjna oferta dla inwestorów. Dlaczego warto się nią zainteresować? Ponieważ segmenty:

  • zlokalizowane są na kameralnym osiedlu zamkniętym, które wyróżnia uporządkowany układ zabudowy,
  • umożliwiają połączenie życia zawodowego z osobistym dzięki dobrej komunikacji z centrum miasta i łatwemu dojazdowi do innych dzielnic Warszawy,
  • stwarzają możliwości do wypoczynku i rekreacji w cichym otoczeniu,
  • gwarantują prywatność i bezpieczeństwo, których trudno doświadczyć w blokach wielorodzinnych,
  • dają nieograniczone możliwości w zakresie aranżacji i wyposażenia wnętrz.

Tak liczne zalety sprawiają, że domy szeregowe znajdują swoich nabywców jeszcze zanim zostaną wybudowane. Dlatego, jeśli szukasz swojej wymarzonej nieruchomości, zwróć uwagę nie tylko na istniejące obiekty, ale także te, które są dopiero w fazie budowy, a nawet planów.

Jakie segmenty kupić?

W bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy można znaleźć wiele inwestycji związanych z zabudową szeregową czy bliźniaczą. Segmenty zlokalizowane są w różnych dzielnicach, różnią się metrażem, stylem architektonicznym, stosowanymi technologiami czy standardem wykończenia.

Dla osób, które szukają domów szeregowych w bezpośrednim sąsiedztwie stolicy, ciekawą opcją będą segmenty na Tarchominie. To okolica gwarantująca dostęp do mediów, terenów zielonych i rekreacyjnych, a także rozwiniętej infrastruktury. Warto zwrócić uwagę na doświadczenie inwestora oraz dotychczasowe projekty, które zrealizował. To najlepsza wizytówka firmy deweloperskiej, która pozwala kupującemu segment podjąć świadomą i trafną decyzję.

Call Now