czy warto kupić dom od dewelepora na bialołęceW ostatnich latach na warszawskiej Białołęce zaobserwować można znaczny wzrost nowych inwestycji mieszkaniowych. Czy warto kupić dom od dewelopera na Białołęce? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – warto. Dlaczego? To jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Stały rozwój infrastruktury, wiele nowych obiektów handlowo-usługowych, obszerna oferta edukacyjna, mnóstwo terenów zielonych – to wszystko sprawia, że Białołęka warta jest uwagi. Dodatkowo, wbrew wszelkim powszechnym opiniom Białołęka jest obecnie dzielnicą, z której sprawnie i szybko dojechać można do centrum – nie tylko komunikacją miejską, lecz również samochodem. Doszło tutaj bowiem do znacznej rozbudowy dróg i rozszerzenia transportu publicznego.

Białołęka przyciąga swoim urokiem zarówno młodych, jak i również rodziny z dziećmi i osoby starsze. Oprócz lokalizacji, do wszystkich którzy zastanawiają się czy warto kupić dom od dewelopera na Białołęce przemawia również fakt, iż jest to jedna ze spokojniejszych i co ciekawe, zdrowszych dzielnic Warszawy – nie bez powodu nazywana jest przez swoich mieszkańców “zieloną dzielnicą”. Poszczycić się może przede wszystkim najniższym stężeniem zanieczyszczenia powietrza. Na jej terenie znajdują się rezerwaty, parki i liczne zieleńce, które sprzyjają odpoczynkowi. Nieustannie rozwija się tutaj zaplecze użytkowe i rekreacyjno-rozrywkowe. Wśród licznych zalet mieszkańcy wymieniają także dostęp do kultury i wiele inicjatyw społecznych.

Białołęka kusi również niskimi cenami, co sprawiło że obecnie stała się najchętniej wybieraną lokalizacją na zakup domu od dewelopera. Ceny za nieruchomości są tutaj niezwykle atrakcyjne. A nowe inwestycje wyróżniają się dostępnymi zróżnicowanymi metrażami, co zaspokaja wszelkie, nawet najbardziej wymagające potrzeby i zwiększa elastyczność wyboru. Poza Białołęką w naszej ofercie mamy również nowe inwestycje na Tarchominie.

Jeżeli interesuje Państwa dom od dewelopera na Białołęce, zachęcamy do sprawdzenia oferty PK Development, dokładnie inwestycji Czeremchowa Ostoja.

Call Now