mieszkania legionowoNowe mieszkania na sprzedaż w Legionowie to oferta skierowana do inwestorów poszukujących mieszkania o dużym metrażu i przystępnej cenie. Legionowo to lokalizacja w odległości zaledwie 15 km od centrum Warszawy, która daje nam bardzo dużo możliwości w zakresie dostosowania nowych mieszkań do potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów, jednocześnie oferując naprawdę konkurencyjne ceny – za cenę 50 metrowego mieszkania w Warszawie można tu nabyć wygodny 75 metrowy apartament z miejscem postojowym oraz własnym ogródkiem. Ale cena to nie jedyny argument przemawiający za mieszaniem w Legionowie.

Mieszkania w Legionowie kuszą spokojną lokalizacją

Działka inwestycyjna, którą wybraliśmy na realizację inwestycji w Legionowie to malowniczo zlokalizowany teren, charakteryzujący się doskonałym skomunikowaniem nie tylko z centrum Legionowa, ale przede wszystkim z centrum Warszawy. Nowe mieszkania oferowane w ramach tej inwestycji stanowią więc połączenie uroku mieszkania na wsi, z wygodą mieszkania w dużym mieście. Pozostające w zasięgu wybranych środków komunikacji publicznej duże miasto w żaden sposób nie wpływa na ciszę i spokój charakteryzujący okolicę, co czyni nowe mieszkania doskonałym wyborem dla rodzin z dziećmi oraz seniorów poszukujących spokojnej przystani o wysokim standardzie wykończenia wnętrz.

Dodatkowym atutem inwestycji w Legionowie są mieszkania o zróżnicowanym metrażu, które jeszcze lepiej odpowiadają na specyficzne potrzeby bytowe zarówno osób mieszkających w pojedynkę, jak i rodzin z dziećmi. Rodziny z dziećmi w sposób szczególny docenią przestronność mieszkania, które zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy w taki sposób, żeby zapewnić mieszkańcom wygodną przestrzeń wspólną (salon z aneksem kuchennym) oraz sprzyjającą prywatności przestrzeń do wypoczynku (ustawne sypialnie o stosunkowo dużym metrażu ok. 11m2).

Dlaczego warto wybierać nowe mieszkania?

Nowe mieszkania to przede wszystkim luksus nowości i możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni wedle własnego projektu. To także gwarancja wysokiej jakości wykończenia, która odpowiada najwyższym standardom przyjętym w branży budowlanej. Nowe mieszkania w Legionowie to lokale mieszkalne bez historii i zaszłości, emanujące pozytywną energią, w których zamieszkacie z przyjemnością.

Inwestorów zainteresowanych mieszkaniami w Legionowie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z Biurem Sprzedaży. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego mieszkania.

Call Now