nowe mieszkania warszawa białołękaDla tych, którzy poszukują domu dla siebie i rodziny, prezentujemy najnowszą inwestycję, która zlokalizowana jest na spokojnych obrzeżach miasta Warszawa. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Tarchomin w dzielnicy Białołęka, nieopodal miejscowości Legionowo znajduje się ul. Modlińska. To właśnie niedaleko niej powstaje osiedle o uporządkowanym układzie zabudowy, w którym swój dom odnajdą single, młode małżeństwa, rodziny z dziećmi i osoby starsze. Nasza inwestycja odznacza się funkcjonalnością oraz wysoką estetyką zagospodarowania przestrzeni, w ramach której oferujemy wygodne apartamenty w segmentach z prywatnymi ogródkami i garażami.

Osoby poszukujące wymarzonego domu zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami realizowanej inwestycji. Być może nasze kameralne osiedle oferujące komfortowe i przestronne apartamenty w dzielnicy Białołęka okaże się właśnie TYM miejscem, z którym postanowisz związać się na dłużej.

Apartamenty w segmentach na zielonej Białołęce

Lokalizacja wybrana pod nową inwestycję odpowiada potrzebom osób, które nie chcą mieszkać daleko od ścisłego centrum stolicy, a jednocześnie poszukują cichego i przyjaznego otoczenia – typowego połączenia zalet mieszkania w mieście z urokami posiadania domu na wsi. Na rynku pierwotnym coraz częściej możemy znaleźć promowane w ten sposób apartamenty, jednak tylko nieliczne lokalizacje – jak Białołęka i położony tu Tarchomin rzeczywiście spełniają tę obietnicę oferując mieszkańcom doskonałe skomunikowanie z Centrum oraz ciszę i spokój na co dzień.

Nowe mieszkania przy ul. Czeremchowej

Na mapie miasta Warszawa są wciąż miejsca pozwalające połączyć życie zawodowe z rodzinnym, bez konieczności tracenia cennego czasu na dojazdy. Biegnąca nieopodal inwestycji ulica Modlińska jest ważnym traktem komunikacyjnym. Nie brak tam przystanków komunikacji miejskiej, a kilka pasów ruchu na tej drodze wylotowej pomaga zminimalizować problem korków, usprawniając dojazdy do pracy i szkoły oraz popołudniowe powroty do domu.

Segmenty przy ul. Czeremchowej nieopodal osiedla Tarchomin to trzypoziomowe apartamenty z użytkowym poddaszem, które sprzyja organizacji przestrzeni do wspólnego spędzania czasu i rozrywki. Każdy apartament posiada także taras, na który wychodzi się bezpośrednio z pokoju dziennego. Drobiazgowo przemyślany i rozplanowany układ powierzchni pozwala na dopasowanie apartamentu do indywidualnych  potrzeb i oczekiwań każdego mieszkańca.

Call Now