nowe inwestycje tarchomin rynek pierwotnyPierwotny rynek mieszkaniowy na osiedlu Tarchomin z każdym kolejnym rokiem ma do zaoferowania przyszłym mieszańcom nowe inwestycje – mieszkania, segmenty, domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Są to najczęściej nieruchomości o wysokim standardzie, odznaczające się nowoczesnym designem i przemyślanymi rozwiązaniami architektonicznymi. Prym wiodą tu kameralne osiedla mieszkaniowe, których układ i zabudowa zostały tak przemyślane, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom maksimum komfortu, przy jednoczesnym zachowaniu walorów estetycznych przestrzeni.

Na szczególną uwagę osób planujących zamieszkanie na osiedlu Tarchomin zasługuje nowa inwestycja – Czeremchowa Ostoja.

Czeremchowa Ostoja – urokliwe miejsce i energooszczędne technologie  

Czeremchowa Ostoja powstaje na terenie Białołęki, wzbogacając lokalny rynek pierwotny o nowoczesne segmenty w loftowym stylu. Ich zaletą jest większa powierzchnia mieszkalna, własny ogródek oraz miejsce postojowe. A to wszystko w cenie zwykłego mieszkania. Osiedle zostało zaprojektowane tak, aby odznaczać się uporządkowanym układem zabudowy, gwarantującym estetykę oraz ergonomię przestrzeni. Na lokalizację osiedla inwestor wybrał spokojną i zieloną okolicę, dzięki czemu Czeremchowa Ostoja bardzo dobrze wpisze się w nurt inwestycji łączących w sobie zalety posiadania domu na wsi, z atutami mieszkania w dużym mieście.

Lokalizacja

Pod względem lokalizacji osiedle bardzo dobrze odpowiada potrzebom osób, które nie chcą mieszkać daleko do centrum stolicy, a jednocześnie szukają cichego i przyjaznego otoczenia. Czeremchowa Ostoja znajduje się 15 km od centrum Warszawy, 5 min od stacji PKP, 10 min od stacji metra i zaledwie 3 km od Galerii Północnej. Jednocześnie w promieniu 5 km od osiedla znajdują się liczne przedszkola i szkoły oraz lubiany przez dzieci Park Henrykowski.

Technologie

Pod względem zastosowanych technologii Czeremchowa Ostoja charakteryzuje się przede wszystkim wysoką energooszczędnością oferowanych domów oraz komfortem ich użytkowania. Każdy segment posiada własne przyłącze mediów z sieci miejskiej. Ponadto domy są doskonale ocieplone i wyposażone w okna wykonane w technologii pasywnej, co przełoży się na łatwość uzyskania komfortu cieplnego latem i zimą, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów chłodzenia i ogrzewania. Dodatkowo nad jakością i czystością powietrza w pomieszczeniach czuwać będzie nowoczesna centrala wentylacyjna z rekuperacją.

Inwestycja jest realizowana przez doświadczonego dewelopera – markę PK Development, która może się poszczycić obszernym portfolio projektów zrealizowanych w Warszawie i okolicach.

Call Now